Послуги Косметологічного Кабінету

Прагнення досконалості - це те, що об'єднує всіх жінок! Незалежно від віку і статусу, бажання виглядати прекрасно - постійно, і різні косметологічні процедури розроблені безпосередньо для його реалізації. відвідування косметолога дозволить Вам по-новому поглянути на себе і позбавитися будь-яких недосконалостей шкіри. Після відвідування нашого салону, ваша шкіра знову стане сяючою та бархатистою. Досвідчений фахівець підбере процедури, які підходять саме Вашому типу шкіри. Адже регулярне відвідування косметологічного кабінету забезпечить підтримку Вашої шкіри в ідеальному стані.

 • Пілінг

  Для омолодження шкіри, необхідно стимулювати оновлення клітин. У цьому випадку, на допомогу приходить така процедура як пілінг. Пілінг, від англійського Рееl off, означає отшелушивать. Процес забезпечує видалення верхнього шару клітин епідермісу. І ефект від даної процедури тим серйозніше, чим глибше здійснюється пілінг.

 • Мезотерапія

  Мезотерапія - це введення певних лікарських засобів в мінімальних дозах безпосередньо під шкірний покрив. Ефект від мезотерапії полягає як у впливі самих препаратів, так і в стимулюванні біологічно активних точок, розташованих на шкірі.
  У будь-якому випадку, це дуже корисна лікувальна, профілактична та косметична процедура. На сьогоднішній день, мезотерапію практикують понад 20 тисяч лікарів усього світу в області травматології, лікування інфекційних захворювань, дерматології, гастроентерології, неврології і, звичайно ж, - естетичної медицини.

 • RF ліфтинг

  Радіоволнова підтяжка обличчя дає максимальний ефект у віці від 35 до 50 років. Перед першим сеансом обов'язково потрібно проконсультуватися з косметологом. Справа в тому, що RF ліфтинг обличчя можна робити в будь-якому віці - все залежить від стану дерми, а це визначити може тільки фахівець. Курс радіохвильової підтяжки підходить як тим, у кого вікові зміни тільки з'явилися, так і тим, у кого ознаки старіння вже сильно виражені, а саме: виражені заломи шкіри; глибокі зморшки; неестетичний мікрорельєф шкіри; опущення щік; згладжування кута в області між шиєю і підборіддям; зниженням пружності епідермісу.

 • Депіляція

  Депіляція воском (вона ж биоепиляция) - спосіб видалення небажаного волосся за допомогою нагрітого воску. Даний спосіб депіляції відомий і не здає свої позиції десятки років. Багато хто проводить воскову епіляцію самостійно, але значно комфортніше і безпечніше віддати себе в руки професійного косметолога з багаторічним практичним досвідом.
  Шугаринг - це різновид депіляції при якій видалення волосся проводиться цукрової пастою - ідеальний варіант для людей, схильних до алергії, тому що для виготовлення пасти використовуються тільки натуральні інгредієнти. Після кожного сеансу ріст волосся буде сповільнюватися, а в підсумку може припинитися зовсім.

Перелік послуг
Косметологія

ПРОЦЕДУРЫ З ДОГЯДУ:Догляд класичний

Догляд антивіковий

Карбоксітерапія

Гідроксітерапія

Біокожа

Пілінг всесезонний Кемікум

Пілінг поверхневий

Пілінг поверхнево-серединний

АПАРАТНІ ПРОЦЕДУРИ:RF ліфтинг обличчя

RF нижньої третини обличчя + друге підборіддя

Електропарація (безігольчата мезотерапія)

Мікротокова терапія

Вакуумний масаж обличчя

Дермаштамп

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ:Атравматична (УЗ чистка)

Механічна

Комбінована

ІН'ЄКЦІЙНІ ПРОЦЕДУРИ:Мезотерапія

Мезотерапія обличчя/шиї/декольте

Біоревіталізація

Біорепарація

Аутосома (плазмоліфтінг)

Капіляромезотерапія (судинний етап)

Мезотерапія волосяної частини голови + брови

КОРРЕКЦИЯ ФИГУРЫ:Міостимуляція

Міостимуляція з обгортанням

Ролико-вакуумний масаж загальний

RF ліфтинг

Кавітація (ультразвукова ліпосакція)

ДЕПІЛЯЦІЯ:Глибоке бікіні (цукрова паста)

Класичне бікіні (цукрова паста)

Обличчя (цукрова паста)

Пахвова область (цукрова паста)

Руки, ноги (віск)